Υποψήφιοι συνδυασμοί & Δημ. σύμβουλοι Ν. Σμύρνης


Δημοτικές Εκλογές 2019 | Νέα Σμύρνη

Στις προσεχείς δημοτικές εκλογές της 26ης Μαΐου στη Νέα Σμύρνη θα έχουμε 7 υποψήφιους συνδυασμούς και Δημάρχους και 376 υποψήφιους δημοτικούς Συμβούλους.

Αναλυτικά όλα τα ονόματα των υποψηφίων:

_____________________________________________________________________________

Δημοτικές Εκλογές 2019 | Νέα Σμύρνη | "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΕΝΕΡΓΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΠΟΛΗ ΠΡΟΤΥΠΟ" | ΤΖΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

"ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΕΝΕΡΓΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ

ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΠΟΛΗ ΠΡΟΤΥΠΟ"

Υποψήφιος Δήμαρχος: ΤΖΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

_____________________________________________________________________________

Υποψήφιοι δημοτικοί Σύμβουλοι:

1. KRUMBHOLZ (ΜΠΑΒΕΑ) BETTINA του KLAOUS 2. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του ΗΛΙΑ 3. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΓΑΒΡΙΕΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 4. ΑΝΔΡΕΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 5. ΑΠΕΡΓΗ ΜΑΡΙΑ συζ. ΑΝΔΡΕΑ 6. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ (ΜΕΝΙΟΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 7. ΑΣΗΜΑΚΟΥ-ΓΙΑΓΤΑΝΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 8. ΒΑΘΗ-ΔΡΟΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΠΕΤΡΟΥ 9. ΒΑΡΜΠΟΜΠΙΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 10. ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ(ΤΙΝΑ) του ΖΗΣΗ 11. ΒΙΤΩΡΑΤΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 12. ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 13. ΓΑΛΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ 14. ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ-ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΙΝΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 15. ΓΙΑΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΝΟΤΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16. ΓΚΟΤΣΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ 17. ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ 18. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ (ΚΛΑΙΡΗ) συζ. ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 19. ΔΗΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΖΗΣΙΜΟΥ 20. ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 21. ΖΑΒΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22. ΚΑΡΑΣΤΕΦΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 23. ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ συζ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 24. ΚΛΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 25. ΚΛΕΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 26. ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 27. ΚΟΥΠΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 28. ΚΡΙΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 29. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 30. ΚΩΣΤΗΣ ΣΠΗΛΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ-ΑΝΤΩΝΙΟΥ 31. ΛΟΒΕΡΔΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 32. ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 33. ΜΑΡΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ 34. ΜΑΡΚΟΥΤΣΑΚΗ ΘΕΟΦΑΝΩ (ΝΙΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 35. ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 36. ΜΠΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΕΤΤΑ) του ΣΤΑΥΡΟΥ 37. ΜΠΟΥΡΑ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 38. ΝΑΛΙΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 39. ΝΑΣΙΜΠΙΑΝ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 40. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 41. ΠΑΜΠΟΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 42. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 43. ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΠΕΤΡΟΥ 44. ΠΑΠΠΑ-ΠΟΛΩΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 45. ΠΑΤΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΙΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 46. ΠΕΡΑΘΩΡΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 47. ΠΛΑΤΑΝΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 48. ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΗΛΙΑ 49. ΣΙΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 50. ΣΜΙΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 51. ΣΠΥΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ 52. ΣΤΑΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ 53. ΣΥΡΙΓΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 54. ΤΑΡΑΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 55. ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 56. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 57. ΤΣΙΑΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 58. ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΕΠΗ) του ΗΡΑΚΛΗ 59. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 60. ΧΑΤΖΑΝΤΟΥΡΙΑΝ ΜΑΡΚΑΡ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΑΖΑΡΕΤ 61. ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 62. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

_____________________________________________________________________________

Δημοτικές Εκλογές 2019 | Νέα Σμύρνη | "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΖΩΗΣ" | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΤΕΛΑΚΗΣ

"ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΖΩΗΣ"

Υποψήφιος Δήμαρχος: ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΤΕΛΑΚΗΣ

_____________________________________________________________________________

Υποψήφιοι δημοτικοί Σύμβουλοι:

1. ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ-ΦΑΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ) του ΑΓΓΕΛΟΥ 2. ΑΔΑΠΑ-ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ (ΘΑΛΕΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 3. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 4. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 5. ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 6. ΒΑΛΑΣΚΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 7. ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 8. ΒΕΛΛΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 9. ΒΟΚΟΡΟΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 10. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΟΝΩΡΑ (ΝΟΡΑ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 11. ΓΚΙΟΥΛΜΠΑΞΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ (ΒΑΝΕΣΑ) του ΑΝΔΡΕΑ 12. ΓΟΥΡΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ 13. ΓΡΥΠΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 14. ΔΑΝΟΥΣΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 15. ΔΕΚΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 16. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΓΙΑΝΝΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 17. ΔΟΥΖΙΝΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΝΕΛΛΗ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 18. ΖΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΥ 19. ΗΛΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΛΣΑ) του ΛΕΩΝΙΔΑ 20. ΙΑΚΩΒΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21. ΙΝΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΣΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 22. ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ 23. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 24. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΠΑΓΩΝΑ (ΠΕΓΚΥ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 25. ΚΑΡΠΟΔΙΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 26. ΚΑΣΙΜΗ ΕΛΕΝΗ συζ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 27. ΚΑΣΤΟΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΥΡΩΝΑ 28. ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ 29. ΚΟΓΙΟΥ ΜΥΡΙΟΚΑΛΗ του ΘΩΜΑ 30. ΚΟΛΥΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 31. ΚΟΤΣΑΥΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ 32. ΚΟΥΚΛΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 33. ΚΟΥΜΠΗ ΒΕΝΕΤΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 34. ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 35. ΚΟΥΤΕΤΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ συζ. ΧΡΗΣΤΟΥ 36. ΛΑΤΟΥΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 37. ΛΙΜΑ ΛΕΟΝΙΛΝΤΟ-ΝΤΟΥΑΡΤΕ (ΝΟΝΙ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 38. ΜΑΛΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 39. ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ (ΚΑΤΡΑΝΑΣ) ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 40. ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 41. ΜΑΡΑΜΠΟΤΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ (ΝΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 42. ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΕΥΔΟΞΙΑ (ΕΥΗ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 43. ΜΠΟΖΟΒΙΤΣ ΑΛΚΗΣΤΙΣ του ΙΩΑΝΝΗ 44. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΙΑ) του ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΥ 45. ΝΤΑΓΙΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΧΡΟΝΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 46. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΟΝΤΙΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΤΖΙΝΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 47. ΠΑΠΑΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΦΩΤΙΟΥ 48. ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 49. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 50. ΠΟΘΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 51. ΠΟΛΥΓΙΑΝΝΗ-ΚΟΥΚΟΥΝΑΣΟΥΛΗ ΦΑΝΗ του ΦΩΤΙΟΥ 52. ΡΟΥΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΣΗΦ-ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 53. ΣΕΜΕΡΤΖΙΑΝ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 54. ΣΙΔΕΡΗ-ΚΟΥΡΤΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 55. ΣΟΥΡΒΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 56. ΤΡΑΧΙΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 57. ΤΡΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 58. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 59. ΤΣΑΠΑΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 60. ΤΣΟΥΝΗΣ ΝΕΟΚΛΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 61. ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 62. ΧΑΤΖΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

_____________________________________________________________________________

Δημοτικές Εκλογές 2019 | Νέα Σμύρνη | "ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ" | ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΡΙΣΣΗΣ

"ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ"

Υποψήφιος Δήμαρχος: ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΡΙΣΣΗΣ

_____________________________________________________________________________

Υποψήφιοι δημοτικοί Σύμβουλοι:

1. ΑΡΑΜΠΑΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 2. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3. ΒΟΛΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΙΜΩΝΑ 4. ΓΚΟΡΙΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΘΩΜΑ 5. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΗΛΙΑ 6. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 7. ΖΕΡΒΟΥΔΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΣΗΦ 8. ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 9. ΚΑΛΔΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 10. ΚΑΜΕΝΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 11. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΔΩΡΟΘΕΑ (ΝΤΟΡΙΝΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 12. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 13. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 14. ΚΑΡΥΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 15. ΚΑΤΡΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 16. ΚΑΨΑΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΩΜΑ 17. ΚΟΖΟΜΠΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ 18. ΚΟΝΤΖΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΥ 19. ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 20. ΚΟΥΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 21. ΚΟΥΤΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 22. ΚΡΙΚΩΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 23. ΛΙΑΓΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΑΝΔΡΑ (ΣΕΝΤΥ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 24. ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 25. ΜΙΤΖΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 26. ΜΟΜΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ 27. ΜΟΣΧΟΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 28. ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΕΡΡΙΚΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 29. ΜΠΑΜΠΑΝΗ-ΠΟΘΗΤΟΥ ΑΡΕΤΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ 30. ΜΥΣΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 31. ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 32. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 33. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ του ΣΤΑΣΙΝΟΥ 34. ΠΡΕΒΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΓΚΥ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 35. ΣΑΡΔΙΑΝΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ 36. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 37. ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 38. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 39. ΣΥΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 40. ΤΣΙΓΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 41. ΤΣΙΚΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 42. ΤΣΙΤΣΙΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 43. ΦΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ 44. ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

_____________________________________________________________________________

Δημοτικές Εκλογές 2019 | Νέα Σμύρνη | "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΣΤΡΟΦΗ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ" | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

​​"ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΣΤΡΟΦΗ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ"

Υποψήφιος Δήμαρχος: ​ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

_____________________________________________________________________________

Υποψήφιοι δημοτικοί Σύμβουλοι:

1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 2. ΑΛΕΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3. ΑΡΓΥΡΟΠΑΙΣ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 4. ΒΑΜΒΟΥΡΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 5. ΒΑΠΟΡΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 6. ΒΑΤΟΥΓΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 7. ΓΑΒΡΙΛΗ ΕΙΡΗΝΗ συζ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 8. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 9. ΓΕΩΡΓΟΥΔΗ ΦΙΛΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 10. ΓΕΩΡΓΟΥΤΣΟΥ-ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 11. ΔΕΛΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 12. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 13. ΔΡΟΥΓΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΘΗΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ 14. ΕΣΠΕΡ ΜΑΡΙΑ του ΓΑΒΡΙΗΛ 15. ΚΑΛΙΑΚΑΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16. ΚΑΛΟΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΑΡΙΟΥ 17. ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ (ΜΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΕΥΑ του ΠΕΤΡΟΥ 19. ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΕΛΛΗ) του ΜΟΔΕΣΤΟΥ 20. ΚΑΤΑΛΕΙΦΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ (ΦΙΛΙΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 21. ΚΟΜΠΟΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 22. ΚΟΤΑΡΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΠΟΘΟΥ 23. ΚΟΥΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ συζ. ΦΩΤΙΟΥ 24. ΚΟΥΡΚΟΥΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 25. ΚΟΥΡΟΥΖΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΜΩΥΣΗ 26. ΚΡΑΣΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 27. ΚΡΙΤΣΙΑΝΗ ΑΘΗΝΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ 28. ΚΥΒΕΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ 29. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 30. ΛΟΥΛΕ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 31. ΛΥΚΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 32. ΜΑΝΤΖΑΒΡΑΚΟΥ ΑΝΘΗ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ 33. ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΧΡΟΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 34. ΜΕΝΤΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του ΑΧΙΛΛΕΩΣ 35. ΜΟΥΖΑΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 36. ΜΠΡΙΣΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 37. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 38. ΞΥΘΑΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 39. ΠΑΛΗΓΕΩΡΓΟΥ - ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΝΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 40. ΠΑΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ 41. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ 42. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 43. ΠΑΥΛΑΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 44. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 45. ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΗΡΑΚΛΗ 46. ΡΑΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 47. ΡΙΣΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 48. ΣΙΓΑΛΑΣ ΦΡΑΝΤΖΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 49. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΣΑΒΒΑ 50. ΦΟΥΡΝΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 51. ΨΑΡΑΚΗ - ΦΥΤΡΟΥ ΜΠΙΑΝΚΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

_____________________________________________________________________________