![Εθελοντική Αιμοδοσία από την Ένωση Κρητών Νέας Σμύρνης](https://static.wixstatic.com/media/97ec7c_d0cf2e79fadd400bb5d1c5a3aa4b38e1~mv2.jpg/v1/fill/w_162,h_229,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/97ec7c_d0cf2e79fadd400bb5d1c5a3aa4b38e1~mv2.jpg)
Η Ένωση Κρητών Νέας Σμύρνης συνεχίζει το κοινωνικό της έργο, μετά τις καλοκαιρινές διακοπές, διοργανώνοντας εθελοντική αιμοδοσία, σε συνεργασία με το νοσοκομείο Μεταξά, όπου έχει την δική της τράπεζα αίματος.
Η πράξη αγάπης προς το κοινωνικό σύνολο θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 18 Σεπτεμβρίου 2016, ώρες 10.00-13.00, στην αίθουσα της Ένωσης Κρητών Νέας Σμύρνης, Δαρδανελίων 36, Νέα Σμύρνη.
Περισσότερες πληροφορίες στο 210 9345660.